Mithat Alam Eğitim Vakfı Lisansüstü Sinema Eğitim Bursu Başvuru Formu

Uyarı!

Lütfen Burs Yönetmeliği ile aşağıdaki soru ve cevapları dikkatle okuyup inceleyiniz. Eğer sitede cevaplandırılmamış olan sorularınız varsa, bize maev@maevsinema.com adresinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizde cevabı olan sorular tekrar cevaplandırılmayacaktır! (Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2012) Formu doldurmaya başlamadan önce web sitemizdeki Burs Yönetmeliğini ve Sıkça Sorulan Sorular Bölümünü dikkatlice okumanız gerekmektedir.
Burada cevabını bulamadığınız sorularınız varsa bizimle maev@maevsinema.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen Lisansüstü Sinema Eğitim Bursu'yla ilgili olarak Mithat Alam Film Merkezi'yle bağlantıya geçmeyin, sorularınız MAFM tarafından yanıtlanmayacaktır!
Formun eksik doldurulması ve/veya istenen belgelerin eksik olması başvurunuzun değerlendirilmeye alınmasını geciktirecektir.
KVVK Politikamızı incelemek için tıklayınız.
* Cevaplanması zorunlu olan sorular.
Ailenizin Geliri


Yukarıdaki bilgilerin bütünüyle doğru olduğunu bildiririm. Bu bilgilerin kısmen veya bütünüyle yanlış olması, verdiğim bilgilerin değişmesi ve değişikliklerin MAEV'na bildirilmemesi halinde, burstan yararlanmayacağımı, burs başvurum kabul edilmiş olsa bile bursumun kısmen veya tamamen kesileceğini bildiğimi beyan ederim.
İmzanızın geçerli olabilmesi için adınızı ve soyadınızı nüfus cüzdaında yazdığı haliyle bu kutucuğa yazmanız gerekmektedir.